PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34922}

Za szybcy, za wściekli

2 Fast 2 Furious
7,2 178 275
ocen
7,2 10 1 178275
4,5 13
ocen krytyków
Za szybcy, za wściekli
powrót do forum filmu Za szybcy, za wściekli


"Skąd macie te bryki ? z audiotele ? :D :D :D

"Kto pali w tym piecu" :D ( na widok fajnej pupci w klubie )


JohnTheRevoleter

Ja wole te teksty:

- gdy Roman odpowiada na pytanie o areszt domowy i pokazuje przyczepkę kempingową :D

- Tej Parker podrywa tą laskę w różowej Hondzie 2000 :D

ocenił(a) film na 5
JohnTheRevoleter

Polewkowe? Bardziej mi pasowałoby; teksty dla zalanych dwudziestolatków ze wsi. Przynajmniej słysząc ten drugi tak pomyślałam.

ocenił(a) film na 9
ebtitel

Po co tu włazisz? Nie kumasz filmu, jeżdzisz autobusem albo z problemami robisz prawko, przepisy drogowe to dla ciebie Koran to po ch... tu wchodzisz. Do samochodu nie zagladasz pewnie, co ty tu k.. robisz wieśniaro.

ocenił(a) film na 5
pawelkostomloty

Patrząc na twoją wypowiedź nie wiem co jest bardziej stosowne: śmiać się czy płakać nad tobą. Jednak wybiorę pierwsze.
Jeśli komuś nie podoba się film to nie powód by go obrażać.

ocenił(a) film na 1
pawelkostomloty

Joł joł - idź poszpanować swoim golfem bez papierów przed kolegami na rowerach! Albo swoją rozklekotaną, przednionapędową hondą civic z naklejką "drift society", albo swoim tico w gazie - i nie denerwuj ludzi na poziomie. Napisałeś tekst godny chłopaczka w gimnazjum - stawiam flachę że nie ukończyłeś jeszcze 16 lat i starasz się wywrzeć wrażenie w internecie jaki jesteś dorosły!
Troszkę mi szkoda twoich rodziców - pokaż im to co właśnie napisałeś - będą zachwyceni!

pawelkostomloty

a ty sie uważasz za gangstera czy nim jesteś? bo jak nim jesteś to bardzo miękka faja z ciebie żeby obrażać dziewczynę na necie. pewnie dobudowałeś sobie do odwagi +15 i do samooceny +10. i tu się mylisz. dorzuciłeś sobie +50 do frajera nad frajerami.

a co do koleżanki sądzę, że nie miałaś na sobie nigdy miniówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones