PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=287005}

Wymarzona druhna

Maid of Honor
4,9 481
ocen
4,9 10 1 481
Wymarzona druhna
powrót do forum filmu Wymarzona druhna

Jak oni ja pokonali???
Bo przecknełam sie jak juz jechali w podróż poslubną z dziecmi, ale nie wiem jak ją pokonali i czy dowiedzieli się, ze zabiła tego kolege. Widziałm jak byli w domku w lesie i potem przysnęłąm...........

ocenił(a) film na 3
BlackTartarus

haha - to musial cie film zaciekawic ;)
odebrali od niej telefon. richard zadzwonil do corki, molly zeby ja ostrzec (zeby zamknela drzwi w domu), zadzwonil tez na policie, bo myslaz ze Laci jest w poblizu ich domu i dzieciakom grozi niebezpieczenstwo. Zbieral sie do drogi kiedy ta jego zonka zauwazyla ze zniknal, zaczela go szukac w tym domku letniskowym, ale nie znalazla. Pojawila sie za to Laci z nozem, od ktorego niestety sama zginela. Pozniej Nicole i Richard spotkali sie w ogrodzie, znalezli cialo tego pana, ktory opiekowal sie domkiem. A kolejne scena to jak zbieraja sie z dzieciakami do wspolnego wyjazdu w podroz poslubna. Na temat tego zabitego przez Laci przyjaciela chyba nic nie bylo...

ocenił(a) film na 2
bravo007

Dzięki z tego co wiedze tylko tej sceny z nożem nie widziałam......oczy mi sie zamknęły na reklamach i potem juz było za późno.......

A co do tego kumpla to żal.........zabrała mu dokumenty i wsadziła do torebki myślałam ze ten wątek rezyser pociągnie dalej.......... - to zmienia nieco moją ocene filmu......na strasznie mierną...........

ocenił(a) film na 6
BlackTartarus

ja też w tym samym momencie zasnełam, na ostatnich reklamach. no to teraz wszystko jasne:)

ocenił(a) film na 3
dusiowa

No ja też właśnie tej sceny nie widziałam, tak to jest jak tuż przed końcem filmu puszczaja reklamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones