PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 132
oceny
7,3 10 1 60132
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Można się wymęczyć oglądając ten film. Może i historia dobra, ale pokazana w strasznie mętny sposób. Walczyłam sama ze sobą żeby wytrwać do końca. Jedyną zaletą tego filmu jest Josh Hartnett.

aniakierzka

mi się wydaje że właśnie ten "mętny sposób" to jest największy plus tego filmu. cały czas jest się skupiionym a fabuła bardzo wciąga. myśle, że gdyby film był pokazany w sposób "kawa na ławę" to wtedy byłoby to nudniejsze i mniej wciągające :) Mi się ogół bardzo podobał.:)

aniakierzka

Zgadzam się niestety. Nuda. Może gdyby nie mylący opis, że to "trzymający w napięciu dreszczowiec", miałabym inne nastawienie do tego filmu i inczej bym go odebrała, a tak to niestety jedno wielkie rozczarowanie. Hartnett na jednej minie cały film, Kruger bezbarwna jak zwykle, a Byrne irytująca. 4/10

ocenił(a) film na 1
kaja84

ten film mega nudny i mega beznadziejny,najgorszy jaki widziałem chyba w tym roku,nie przypominam sobie gorszego,ale w całym zyciu widziałem wiele równie słabych filmów, liczyłem ze będzie ciekawy po ocenie na filmweb i niezłych ocenach a tu takie rozczarowanie nie wiem jak ten film moze się podobać tak wielu....

aniakierzka

Miałam takie same odczucia. Z trudem wytrwałam do końca. :) 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones