PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 229
ocen
7,2 10 1 3229
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

widze, że mi jako jedynej na tym forum bardziej podobał się amerykański remake

ocenił(a) film na 10
Neve

zasadniczo to mozna powiedziec ze sa to dwa inne filmy

pewnie pierwsza wersja jaka ogladalas byla wlasnie amerykanska

markin

zazwyczaj tak bywa. że pierwsza wersja, którą obejrzymy bardziej nam sie spodoba. ja jako 1 oglądałam wersję amerykańską i wydała mi się ciekawsza. ale ta również bardzo dobra. i mile mnie zaskoczyło zaskoczenie obu filmów:D

ocenił(a) film na 7
Neve

Ja również jako pierwszą oglądałam wersję amerykańską i nie ma dla mnie porównania. Amerykańska jest cudowna i wg mnie historia prawdziwsza, tutaj w ogóle nie przekonało mnie to że Max wybrał Alice mimo, iż to dla Lisy rzucił wszystko. Wręcz wydaje mi się to sztuczne :)

użytkownik usunięty
Neve

mi się nie podobały obie wersje, ale chyba amerykańska była mniej naiwna. tak właśnie wyglądał świat bez telefonów komórkowych. :p :-)

ocenił(a) film na 7
Neve

Właśnie skonczyłam oglądać pierwowzór i mi również bardziej się podobał amerykański remake. Ogólnie czuje straszny niedosyt po zakończeniu pierwowzoru. Obydwa filmy różni właściwie jedynie końcówka, która sprawia, że kazdy z tych filmów ma zupełnie inny wydźwięk - amerykański Apartament to romans, zaś francuski bardziej thiller. Koncepcja zakonczenia pierwowzoru bardzo mi się podoba, ale sposób wykonania pozostawia własnie we mnie ten niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones