PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30895}

Apartament

L'Appartement
7,2 3 229
ocen
7,2 10 1 3229
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Niezwykly film

ocenił(a) film na 8

Niesamowity w film z rewerlacyjną fabułą i ciekawą obsadą. Oglądałem go kilka lat temu ale
wciąż pamietam że zrobił na mnie duże wrażenie. Monica Belucci była znakomita, podobnie jak
reszta obsady. Nigdy już nie nakręcono chyba czegoś podobnego (po za średnim remake'iem z
USA).

Jarek Bachanek

Właśnie obejrzałem remake, średni faktycznie. Teraz czas na oryginał. Co prawda mogła być odwrotna kolejność, ale trudno.

ocenił(a) film na 9
chemas

Też mi się tak przytrafiło. Oryginał na pograniczu mistrzostwa - znakomity - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 9
Jarek Bachanek

Ja jako pierwszy obejrzałam remake, bardzo mi się podobał i skłonił do obejrzenia oryginału. Zgadzam się z Tobą- rewelacyjna fabuła i obsada. Monica była świetna i, jak zawsze piękna... Reszta obsady też dobrze wypadła. Zaskoczyło mnie tylko zakończenie, mam na myśli zachowanie głównego bohatera. Przez cały czas szukał Lisy, a na końcu pobiegł do Alice, by na jej oczach odejść z inną...

Pomimo wszystko film bardzo mi się podobał i zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Roksolana_13

Mi się wydaje, że chciał się na niej odegrać? Ja tek to zrozumiałam, nie wiem czy dobrze.
Ja też najpierw widziałam ze 2 razy remake, dopiero dzisiaj oryginał i niech mi ktoś proszę przypomni jak się skończył remake, bo mimo że oglądałam 2 razy, to dawno temu i już nie pamiętam. ;)

ocenił(a) film na 9
morskooka

Remake skończył się tym, że Matt znajduje Lisę na lotnisku, no i big love i happy end...

ocenił(a) film na 10
morskooka

oj chyba nie tak jak należy zrozumiałaś o interpretacji tego dzieła możesz dużo poczytać w innych wątkach wystarczy chcieć

ocenił(a) film na 8
Roksolana_13

a gdzie ostrzeżenie o spoilerze? :(

ocenił(a) film na 10
Jarek Bachanek

eee tam nie znasz się... nakręcono "Rekonstrukcja" http://www.filmweb.pl/Rekonstrukcja

markin

Czy "Rekonstrukcja" warta jest obejrzenia, czy lepiej sobie darować jej oglądanie i pozostać pod wrażeniem "Apartamentu"?

ocenił(a) film na 10
madz20

zależy ile jeszcze ci zostało życia hahaha
ludzie szukają takich samych filmów ale zasadniczo takiego czegoś nigdy się nie znajdzie
Ja nie żałuję, że widziałem :)
"Camille Claudel" naprawdę też warty zobaczenia film.
http://www.filmweb.pl/film/Camille+Claudel-1988-4431
no i boska Adjani

ocenił(a) film na 9
Jarek Bachanek

Niesamowity. Nie spodziewałem się takiej końcówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones